پرده زبرای 2019

پرده زبرای 2019

در این بخش، قصد معرفي كوتاه انواع پرده زبرا را براي شما دوستداران پرده داريم تا شما بهترين گزینه  را برای انتخاب داشته باشید. پرده زیبایی خانه است و برای تنظیم نور ، حفظ حریم خصوصی محیط منزل کابرد دارد.

فروش و نصب انواع پرده زبرای 2019

پرده زبرا در انواع طرح ساده و طرحدار در سایت سان ایران عرضه شده است.

پرده زبرا نوعی پرده پارچه ای  است که به صورت دو مکانیزم  وجود دارد. قابلیت این پرده تنظیم نور است که در طرحهای مختلفی به بازار عرضه و جای خود را در دنیای طراحی و دکوراسیون به خوبی باز کرده است.

انواع پرده زبرا

پرده زبرا ساده راه راه

پرده زبرا طرح دار

پرده زبرا با اتاق کودک

پرده زبرا اتاق خواب

پرده زبرا گیپوری با گلهای برجسته

پرده زبرا تصویری

پرده زبرا شب و روز

مزایای پرده زبرا:

قیمت و هزینه مناسب 

تنوع در طرح و رنگ با قابلیت بالا

نصب سریع و آسان توسط نیروی سان ایران

قابلیت تنظیم نور به راحتی از هر جهت که مورد پسند است

قابل استفاده در انواع محیط های اداری و مسکونی و تجاری

نحوه کار پرده زبرا

پرده زبرا دارای دو مکانیزم به صورت دو لایه موازی بر روی هم قرار گرفته است و با تغییر جهت نوارهای پرده به  بالا و پائین می توانید مقدار نور ورودی به خانه را به صورت دلخواه از ۵۰ تا ۱۰ درصد تنظیم نمایید. اگر بخواهید از نور کامل استفاده نمایید می توانید پرده را کاملا در قرقره جمع نمایید.

کنترل تغییر زاویه پرده زبرا به ۲ روش امکان پذیر است:

الف)حالت دستی

در این روش با استفاده از نوارهای تعبیه شده درکنار پرده به صورت دستی می توانید نور محیط را هر اندازه که بخواهید تنظیم نمایید.

ب)حالت موتوری با ریموت کنترل

در این روش به صورت اتوماتیک با استفاده از سیستم ریموت می توان از فاصله دور عمل بالا و پایین و سایه روشن کردن را انجام داد.

در این حالت می توان از انواع حالتهای پرده زبرا با استفاده از کوچکترین اشاره ریموت به آسانی استفاده نمود و نور محیط را کنترل کرد.

سفارش پرده زبرا

برای سفارش آنلاین انواع پرده زبرا (ساده و طرح دار) می توانید به بخش سفارش آنلاین مراجعه نمایید و یا با شماره های 02177375745_ 09384273474 تماس حاصل نمایید. نصب و راه اندازی پرده با ارسال نیرو رایگان به درب منازل.