پرده زبرا برای پذیرایی

پرده زبرا برای پذیرایی منازل شما

آیا از تکراری بودن دکوراسیون منزل خود خسته شده اید؟ آیا به دنبال پرده های جدید برای منازل خود هستید؟ آیا می خواهید پرده های شیک و امروزی را متناسب با طراحی منزل خود خریداری کنید؟ پیشنهاد ما به شما خرید پرده های تزئینی زبرا مخصوص پذیرایی است.

پرده زبرا پذیرایی 2019

بسیاری از بانوان ایرانی به دکوراسیون پذیرایی اهمیت زیادی می دهند. بنابراین به دنبال یک طراحی شیک و امروزی هستند. پرده در طراحی و دکوراسیون نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

فروشگاه اینترنتی سان ایران با عرضه و فروش نسل جدید پرده های زبرا مخصوص پذیرایی، زیبا ترین و شکیل ترین مدل ها را به مشتریان خود پیشنهاد می کند. با وجود تنوع زیاد در این پرده، دیگر نگران چیدمان قدیمی وسایل منزل و فضای تکراری و کسل کننده منازل خود نباشید

مراحل نصب پرده زبرا پذیرایی 2019

یکی از ویژگی های اصلی پرده های زبرا پذیرایی، نصب سریع و راحت آن است که به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. نصب این مدل از پرده ها، هم به صورت دیواری و هم به صورت سقفی انجام می شود که این بسته به نوع انتخاب شما عزیزان می باشد.

وسایل مورد نیاز جهت نصب پرده زبرا پذیرایی

فقط کافی است به هنگام نصب آن ها وسایل زیر را به همراه داشته باشید.

-مداد برای علامت گذاری

-متر برای اندازه گیری

-پیچ و رول پلاک

-دریل

شستن پرده زبرا چگونه است؟

یکی از معضلات اصلی خانم ها نحوه شستن این مدل از پرده هاست

نحوه صحیح شستن پرده زبرا پذیرایی

بهتر است برای شستن این نوع از پرده ها که از تور و پارچه تشکیل شده اند بعد از هر فصل اقدام به شستشو نمایید. تا هر گونه آلودگی و غبار آن برطرف شده و زیبایی خود را مجدد بدست آورد.

مدت زمان شستن پرده زبرا پذیرایی

اگر فاصله بین هر شستشو کم است کافی است پرده را به همان حالت که آویزان است با بخارشو و یا شامپو فرش به راحتی لکه گیری نمود.

اگر به همان صورت یعنی هر فصل بخواهید به شستشوی پرده بپردازید می توانید پرده را در یک سطح صلف پهن نموده  و بر روی آن با یک  اسفنج نرم از شوینده هایی که به پارچه آسیب نمی رسانند آن را تمیز نمایید. سپس با فشار آب خیلی کم آن را آب کشی نموده و در مکانی قرار دهید تا خشک شود.