مدل پرده های سلطنتی 98

 

جدیدترین مدل پرده سلطنتی 98

در هر منزلی سبک مختلفی از پرده به چشم می خورد.  پرده صرفا برای جلوگیری از ورود نور خوشید نیست بلکه برای ایجاد امنیت بالا فضای داخلی از فضای خارجی منزل استفاده می شود.

امروزه برای طراحی و دکوراسیون منزل از پرکاربردی ترین اصول دکوراسیون پرده می باشد که برای انتخاب و طراحی آن ظرافت بسیار زیادی صرف میشود. یکی از با زیباترین و خاص ترین مدل پرده مخصوصا برای قسمت پذیرایی پرده سلطنتی است.

پرده سلطنتی را بیشتر در دکوراسیون مدرن و سلطنتی استفاده می کنند. این پرده‌­ها تنها به فضای پذیرایی اختصاص ندارند بلکه برای اتاق خواب نیز مورد استفاده واقع میشوند. ویژگی این دسته از پرده ها پر زرق و برق بودن و تجملاتی بودن ظاهری پرده است  معمولا این پرده دنباله دار بوده و ادامه آن بر روی زمین کشیده می شود.

پرده سلطنتی

ویژگی‌های پرده سلطنتی

اکسسوری
یکی از ابزار مناسب برای این سبک پرده استفاده از اکسسوری‌های گوناگون است. چوب پرده را میتوان از اکسسوری اصلی دانست، امروزه تنوع چوب پرده بسیار زیاد است و شما عزیزان می توانید با سلیقه خود چوب پرده را متناسب با دیگر لوازم منزل مانند مبلمان هماهنگ نمایید.

جزئیات به ظاهر کوچک تاثیر بسیار در طراحی دکوراسیون و مدل پرده شما خواهد داشت. رنگ طلایی از جمله رنگی است که برای چوب پرده مدل  سلطنتی استفاده می شود. بست‌ ها و سر میه‌ های پرده ممکن است جزیی به نظر برسند، جلوه خاصی به مدل پرده میدهند.

جنس پارچه

مدل پرده‌های سلطنتی که امروزه در بازار قبل روئیت است، از پارچه‌های شیک و گران ­قیمتی دوخته شده اند. جنس پارچه‌ برای پرده سلطنتی تاثیر فراوانی بر نوع مدل انتخابی شما دارد، پس زمان با دقت پارچه متناسب را انتخاب نمایید. پارچه ابریشم، مخمل، ساتن براق از پرطرفدارترین پارچه پرده سلطنتی میباشد که در طرح و  رنگ های بسیار زیبا و شکیلی در بازار موجود هستند ترکیب این پارچه با حریر بینظیر است.

والان

پرده‌­هایی که والان­ دارند یکی از بهترین و قدیمی‌ترین مدل پرده سلطنتی به حساب می­‌آید. معمولا مشتریانی که طرفدار مدل های راحت و زیبا هستند پرده سلطنتی با والان به آنها پیشنهاد می شود.

نکته مهم در مدل پرده سلطنتی رنگ آن هاست. رنگ پرده سلطنتی معمولا طلایی، قهواه ای تیره زرشکی، آبی فیروزه ای انتخاب میبشود چرا که به راحتی می توان ایت رنگ ها را با دیگر وسایل منزل ست کرد. همخوانی وسایل در خانه به لحاظ شکل و ظاهر و رنگ آنها از مهم ترین نکاتی است که در طراحی و دکوراسیون منزل رعایت می شود. بهتر است برای فضا‌های کوچک از پرده‌های رنگی استفاده نشود تا فضا کوچک بنظر نیاید، پس با کمک از پرده سلطنتی با رنگ روشن می‌توانید فضا را بزرگ‌تر نشان دهید..