مدل پرده های زبرا جدید برای آشپزخانه

پرده های زبرا برای آشپزخانه

با توجه به این که خانم ها به طراحی و دکوراسیون منزل خود اهمیت زیادی می دهند و از آن مهم تر برای طراحی آشپزخانه از بهترین لوازم و وسایل شیک و مدرن

استفاده می کنند و آشچزخانه را قلب خانه میدانند پس باید بهترین لوازم را ارائه کرد تا مورد پسند بانوان قرار گیرد.

پرده یکی از عناصر اصلی در طراحی و دکوراسیون می باشد و مدل و رنگ آن به آشپزخانه جلوه‌ای خاص می دهد. با در نظر گرفتن این که خانم ها زمان بیشتری را در آشپزخانه  به سر می برند پس محیط آن باید به گونه باشد که آرامش و زیبایی در آن برقرار شود.

در ابتدا باید میزان نوری که در آشپزخانه تابیده می شود را در نظر گرفت سپس فضایی که در اختیارمان است. میزان فضایی که در آپارتمان های امروزی در اختیار داریم منجر گشته تا از وسایلی استفاده کنیم که فضایی زیادی را به خود اختصاص ندهند و از شلوغی بیش از حد خانه خوداری کنیم.

یکی از پرکاربردترین پرده ها، پرده زبرا است که هم در فضا تاثیرگذار است و هم قابلیت نورگیری را دارند.

مدل پره های زبرا جدید آشپزخانه
                                                    مدل پره های زبرا جدید آشپزخانه

 

پرده زبرا جدید در مدل های کلاسیک و مدرن در طرح های بی نظیری که دارد به تنهایی قابلیت اجرای یک پرده زیبا را در خود دارد. در طراحی این پرده ترکیبی از تور و پارچه به کار رفته که به صورت لایه های موازی با همان زیبایی و ظرافت در طرح هایی زیبای و چشم نواز، جذاب ترین دکوراسیون را برای منزل به ارمغان می آورد.

مزایای پرده زبرا:

1. طول عمر بالا و دوام بیش از حد

2. قابلیت تنظیم میزان نور ورودی به خانه به اندازه دلخواه 

3. جمع و رول شدن آسان پرده مانند پرده کرکره ای

4. نصب سریع و آسان پرده هم به صورت دستی و هم برقی توسط ریموت کنترلر

5. تنوع در طرح و نقش های زیبا و دلخواه

 

تمیز نگه داشتن پرده آشپزخانه و جلوگیری کثیف شدن آن در کوتاه ترین زمان یکی از دغدغه های اصلی بانوان می باشد. همان طور گفته شد پرده زبرا هم به صورت دستی و هم توسط کنترل هدایت می شود و هم امر از برخورد دست کثیف به پرده جلوگیری نموده و امکان کثیف شدن آن در کوتاه مدت به حداقل می رسد.

توصیه های مهم در انتخاب پرده آشپزخانه :

• اگر کاشی  یا طرح دیوار های آشپزخانه طرح دار باشند بهتر است پرده با طرحی ساده انتخاب کنید تا فضا را بیش از حد شلوغ نکند.

• به دلیل فضای آشپزخانه و چربی های موجود در فضا بهتر است پرده ای انتخاب شود که قبلیت شستشو ان بالا باشد و به زودی از بین نرود.

رنگ پرده را به گونه انتخاب کنید تا با دیگر وسایل آشپزخانه مانند دیوار پوش، کابینت ها و کف پوش هماهنگ و در توازن باشد. رنگ های جیغ باعث خستگی می شوند ترجیحا رنگ گرم توصیه می شود. البته خیلی کم رنگ نباشند چون رنگ های با تن پایین سبب به لحاظ راوانشناسی برای روحیه مناسب نیستند. 

 

در سان ایران می توانید انواع مدل پرده های زبرا جدید برای آشپزخانه را در طرح ها و نقش های گوناگون مشاهده نمایید.

پرده آشپزخانه   

 پرده آشپزخانه