مدل پرده اشپزخانه 98

پرده آشپزخانه

آشپزخانه قلب هر خانه ای است و با توجه به اینکه هر کدبانویی بیشترین وقت خود را در این مکان سپری میکند بنابراین باید فضای دلباز و شیک داشته باشد

تا در این مکان احساس راحتی کنند. بنابراین برای داشتن آشپزخانه ای زیبا و دلنشین باید در انتخاب جزئیات و وسایل دقت لازم را خرج دهند برای انتخابی درست تر باید به جنس پرده نیز توجه کافی داشته باشند. پارچه پرده آشپزخانه را باید از بین جنس هایی انتخاب کرد که مقاومت بیشتری دارند تا زودتر از بین نرود همچنین انتخاب رنگ پرده نیز حائز اهمیت است و نمیتوان ان را نادیده گرفت.

اگر فضای اشپزخانه شما کوچک است باید از رنگ های روشن استفاده کنید زیرا باعث میشود اشپزخانه شما بزرگ تر و دلباز تر دیده شود.

در هنگام انتخاب رنگ پرده باید به رنگ سایر وسایل توجه داشته باشید و رنگ پرده را به گونه ای انتخاب کنید که بیشترین همخوانی را با دکور شما دارد.

یکی از نکات دیگر که این است که اپر دیوارپوش و کف پوش اشپزخانه شما دارای طرح شلوغ می باشد از طرح های ساده و در غیر اینصورت از مدل های پرده اشپزخانه 98 که طرحدار می باشد استفاده کنید.

امروزه پرده های مدرن (زبرا و دبل شید و ...) توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. ویژگی این نوع پرده ها اشغال فضای کمتری نسبت به سایر پرده ها داشته و قابلیت تنظیم نور را دارد همچنین به راحتی قابل شست و شو هستند و میتوانید به راحتی بشویید.

از محاسن خرید اینترنتی پرده زبرا این است که مشتریان دارای قدرت انتخاب بالایی هستند و به راحتی میتوانند مدل های پرده را در سایت مشاهده کرده و تنها با چند کلیک و صرف چند ثانیه خرید خود را انجام دهند.

در خرید اینترنتی هزینه هایی از جمله اجاره ملک و قبض های خدماتی و.... حذف شده و مشتریان میتوانند با قیمت مناسب و مقرون به صرفه خرید خود را انجام دهند.

نکته قابل توجه در خرید اینترنتی پرده زبرا مقایسه قیمت با سایر فروشگاه ها می باشد و میتوانند به صرفه ترین خرید را داشته باشند.

از معایب پرده های زبرا میتوان به نکته های زیر اشاره کرد:

برای تمیز کردن پرده زبرا باید قطعات از هم جدا شود و ممکن است فردی که مهارت کافی ندارد باعث اسیب رساندن به قطعات آن شود.

شست و شوی پرده زبرا کار ساده ای نیست و حتما باید از متخصصان در این زمینه کمک بگیرید زیرا شست وشوی نامناسب باعث از بین رفتن پارچه پرده می شود.

یکی از برزگترین معایب پرده های دومکانیزم یا همان روز و شب عدم سایه روشن شدن و تنظیم نور می باشد.

از محاسن پرده های زبرا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

تنوع و رنگ های زیادی دارد و با هر وسایل منزل قابل ست کردن میباشد به دلیل مدرن و اسپرت بودن این نوع پرده ها سبک خاصی به منزل شما می بخشد.

کمترین زمان در تحویل این نوع پرده ها قابلیت استفاده مجدد از این نوع پرده ها در مکان دیگر عمر طولانی نسبت به سایر پرده ها نیاز کمتر به شست و شو قابلیت تنظیم نور بدون جمع شدن پرده امکان نصب به صورت برقی و ریموت کنترلی وزن کمتر نسبت به سایر پرده ها نصب ساده و راحت چند نکته مهم در انتخاب پرده پذیرایی اگر سقف منزل شما کوتاه است بهتر است از طرح های پرده ساده برای پذیرایی خود انتخاب کنید با توجه به دکور منزل و وسایل خود باید رنگ پرده را انتخاب کنید رنگی که به دکوراسیون منزل شما جلوه بخشد.

اگر پذیرایی کوچکی دارید پرده را از سقف اندازه بگیرید تا فضای خانه دلباز و بزرگ تر دیده شود.

برای رد نشدن نور از پنجره باید ابعاد بزرگتر از خود پنجره در نظر گرفته شود که در این مورد بهتر است از کارشناسان مربوطه کمک بگیرید.

میزان رد شدن نور در پذیرایی به خود فرد بستگی دارد. مشتری میتواند جنسی انتخاب کند که نور از پرده رد شود یا نشود چگونگی انتخاب پرده مناسب با دکوراسیون منزل در انتخاب پرده مناسب برای پذیرایی باید به مبلمان منزل توجه داشته باشید. اگر از مبلمان راحتی و کلاسیک استفاده میکنید میتوانید از پرده های مدرن دومکانیزم یا زبرا استفاده کنید. در صورت استفاده از مبلمان سلطنتی این نوع پرده پیشنهاد نمی شود.

اگر پذیرایی منزل شما دارای دکور شلوغ و طرحدار می باشد و از تزئینات زیادی استفاده کرده اید پرده های ساده زبرا به شما پیشنهاد میشود. در صورتی که منزل شما دارای دکور ساده می باشد میتوانید از پرده های طرحدار و شلوغ استفاده کنید.

در انتخاب پرده برای اتاق خواب کودک و نوجوان با توجه به نظر فرزند خود طرحی را انتخاب کنید.

از پرده های تک رنگ به صورت ساده برای اتاق کودک استفاده نکنید اگر اتاق شما نورگیر می باشد میتوانید زبرا انتخاب کنید تا میزا نور را به دلخواه تنظیم کنید.

برای اتاق خواب ها میتوان از پرده های تصویری و چاپی استفاده کرد که با استقبال زیادی رو به رو شده است.