پرده پذیرایی|پرده زبرا

پرده پذیرایی

پرده  پذیرایی

پرده پذیرایی معمولا با رنگ فرش و یا مبل و غیره ست می گردد اما بهتراست کمی تضاد نیز در این رنگ ها به کار برده شود تا همه چیز به خوبی در چیدمان به چشم بیاید و بتوانید دکوراسیونی با قوانین اصولی داشته باشید.

۰۲۱۲۲۴۴۸۳۳۳

پرده پذیرایی جلوه خاصی به منزل می بخشد و نقش مهمی در زیبایی و دکوراسیون پذیرایی شما دارد.

سانیران عرضه کننده انواع پرده از جمله پرده زبرا , پرده برقی و ... می باشد.

پرده ها از ساده ترین انواع پوشش برای پنجره ها می باشند که ضمن سادگی و زیبایی به سبب میزان کم پارچه مصرفی در تهیه آنها از انواع مقرون به صرفه پرده محسوب می شوند. پرده ها ضمن فواید کاربردی ، از نظر شکل ظاهری نیز متنوع بوده و می توان با انتخاب مدل پرده متناسب با دکوراسیون اتاق و همچنین در نظر گرفتن پارچه ای با طرح و رنگ مناسب و هماهنگ با سایر اجزای دکوراسیون منزل، ترکیبی زیبا و چشمگیر میان پرده و دکوراسیون اتاق ایجاد کرد.

اگر پنجره پذیرایی خانه تان قدی نیست و به صورت نیمه است ، دلیل بر این نمی شود که شما حتما مجبورید پرده ای با همان ارتفاع آویزان کنید . شما حتی برای این نوع پنجره ها هم می توانید پرده های قدی بیاویزید . این را بدانید پرده قدی علاوه بر اینکه ارتفاع سقف و دیوار را بلندتر جلوه می دهد ، فضا را رسمی تر می کند . شما حتی می توانید با وجود پنجره نیمه ، قد پرده تان را از حد معمول هم یک متر بلند تر بگیرید و مقداری از پرده را روی زمین پهن کنید . به این ترتیب ابهت پرده زیادتر شده و فضا کلاسیک تر خواهد شد . 

اگر می خواهید در محیط پذیرایی تان پرده رنگی بزنید ، رنگ را از ترکیب رنگ های به کار رفته در دکوراسیون فضای پذیرایی انتخاب کنید . البته رایج ترین کار این است که شما رنگ دکورها را تیره تر یا تند تر انتخاب کنید و حریر را به لحاظ رنگی هماهنگ با آن بخرید . البته امروز حریر های رنگی متنوعی هم به بازار آمده اند . اگر همه اجزای مبلمان تان رنگ سفید یا روشن دارد می توانید پرده را تیره تر انتخاب کنید .

پرده مناسب برای پذیرایی

از انواع مختلف مدل پرده می توان برای اتاق پذیرایی استفاده نمود، اولین معیار برای انتخاب مدل پرده برای پذیرایی هماهنگی آن با سایر اجزای موجود در دکوراسیون داخلی می باشد. مطمئنا طراحان موفق دکوراسیون سعی می کنند با انتخاب مدل پرده های مناسبی با دکوراسیون داخلی زیبایی بیشتری به فضا ببخشند. 

برای خرید انواع پرده پذیرایی با سانیران در تماس باشید.

22448333